برای شرکت در دوره های مجید آنلاین باید چه کنم ؟


همانطوری که در بخش معرفی آکادمی مجید آنلاین نیز گفته شد، اصول تدریس در آکادمی مجید آنلاین بر اساس کار عملی و تجربیست که هنرجو بتواند پس از پایان دوره وارد بازار کار شود. از این رو آکادمی مجید آنلاین 3 شرط اصلی و مهم برای هنرجویانی که تمایل دارند در دوره ها شرکت کنند گذاشته است که آنها 1- دارا بودن انگیزه 2- شادابی و نشاط 3- دارا بودن روحیه تیمی است. خندانک
گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که تاکنون افراد در سنین مختلف (کمترین 15 سال و بیشترین 58 سال) در دوره های آکادمی مجید آنلاین شرکت داشته اند.


برای شرکت در دوره ها باید چه کنم ؟

ابتدا شرایط شرکت در دورهای آکادمی مجید آنلاین را مطالعه کنید تا از قوانین و شرایط شرکت در دوره ها مطلع شوید.
در قدم بعدی باید نام نویسی و ثبت نام کنید.
برای ثبت نام شما 5 راه مختلف در پیش روی دارید. هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید. در هر کدام از روشها راهنمایی های کامل برای ثبت نام وجود دارد.
 • ثبت نام آنلاین از طریق وب سایت آکادمی مجید آنلاین
  برای ثبت نام آنلاین کافیست به بخش ثبت نام مراجعه و اطلاعات خواسته شده در این بخش را تکمیل نمایید. (پیشنهاد ما این روش است)
 • ثبت نام از طریق تماس تلفنی
  با شماره تلفن آکادمی مجید آنلاین که در بخش تماس با ما ذکر شده است در ساعات و روزهای اداری تماس بگیرید و در دوره های آموزشی آکادمی مجید آنلاین ثبت نام کنید و یا اینکه اطلاعات بیشتر در زمینه دوره ها را کسب کنید.
 • ثبت نام از طریق ارسال ایمیل
  می خواهید توسط ایمیل ثبت نام کنید؟ کافیست به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید و یا اینکه به بخش تماس با ما مراجعه کنید و از طریق فرم موجود در آن قسمت برای ما پیغام ارسال کنید. اگر تمایل داشته باشید میتوانید شماره تلفن خود را در ایمیل نیز ذکر کنید تا با شما تماس گرفته و مراحل ثبت نام تکمیل شود.
 • ثبت نام از طریق ارسال SMS
  اگر حوصله انجام هیچ کدام از روش های بالا را ندارید کافیست گوشی موبایل خود را بردارید و به شماره 50002992 یک پیامک (SMS) که حاوی نام شما و دوره مورد نظرتان است را ارسال کنید تا در ساعات و روزهای اداری با شما تماس بگیریم و ثبت نام شما تکمیل شود.
 • ثبت نام از طریق مراجعه حضوری
  شاید سخت ترین راه ثبت نام این باشد اما با این حال ما خوشحال می شویم شما را زودتر از زمان برگزاری کلاس ببینیم. اگر حوصله بیرون آمدن دارید و میخواهید بصورت حضوری مراجعه کنید کافیست به بخش آدرس و نحوه دسترسی به دفتر مجید آنلاین مراجعه کنید تا هم کروکی محل را ببینید و هم اینکه روش های دسترسی به دفتر را پیدا کنید.

روش ثبت نام را انتخاب کردم، حالا چه کنم ؟

تبریک می گوییم،
حالا کافیست دست به کار شوید و نام نویسی کنید، ممکن است یک نفر قبل از شما اینجا بوده و این مطلب را خوانده و از شما زودتر ثبت نام کند، پس عجله کنید !
اگر انتخاب شما روش ثبت نام آنلاین است که بهترین انتخاب است و در این حالت تمامی مراحل بصورت خودکار انجام می شود حتی می توانید شهریه دوره را بصورت آنلاین نیز پرداخت کنید اما اگر ثبت نام آنلاین را انتخاب نکرده اید مشکلی نیست چون ما روشهای دیگر را قرار داده ایم که شما استفاده کنید.
مواردی که در توضیحات هر روش گفته شده است را انجام دهید و مراحل ثبت نام را با سوالات و راهنمایی هایی که همکاران ما میکنند انجام دهید.
در نهایت شما باید ثبت نام خود را قطعی کنید ، برای اینکه ثبت نام شما قطعی شود میبایست حداقل نصف شهریه پرداخت شود.
اگر ثبت نام آنلاین انجام داده باشید در همان بخش شهریه را میتوان بصورت آنلاین پرداخت کرد اما اگر بصورت آنلاین ثبت نام نکرده اید و یا اینکه پرداخت آنلاین انجام نداده اید می بایست شهریه دوره را به حساب بانکی ما واریز کنید و بعد به ما اطلاع دهید:

اطلاعات حساب بانکی را میخواهم !

چه سوال خوبی، شاید هیچ سوالی شیرین تر از این نباشد . خندانک
اطلاعات حساب بانکی ما :
بانک ملت
شماره کارت : 6104337925605881
شماره حساب : 4070569452
شماره شبا : IR510120000000004070569452
به نام : ابوالقاسم علوی زاده

اگر از منزل یا محیط کار خارج شدید و فراموش کردید شماره حساب را با خود بردارید نگران نباشید، یک پیامک (SMS) به شماره 50002992 ارسال کنید و در آن عدد 200 را بنویسید. بلافاصله اطلاعات حساب بانکی برای شما ارسال خواهد شد.

شهریه را پرداخت کردم، حالا چه کنم ؟

از شما متشکریم، اگر بصورت آنلاین ثبت نام و شهریه را آنلاین پرداخت کرده اید که دیگر هیچ کاری نیاز نیست انجام دهید تا زمانی که با شما تماس گرفته شود و برای حضورتان در کلاس هماهنگی های لازم انجام شود.
اما اگر شهریه را به حساب بانکی واریز کرده اید لطفا با ما تماس بگیرید و اطلاع دهید تا ثبت نام شما را قطعی کنیم.

تمامی مراحل بالا انجام شد، دیگر چه کاری باید انجام دهم؟

تمامی شد. شما در دوره مورد نظر خودتون در آکادمی مجید آنلاین ثبت نام کردید.
باید منتظر باشید تا با شما تماس گرفته شود و برای حضورتان در کلاس هماهنگی شود.
پیشنهاد می شود در فرصتی که تا برگزاری کلاس دارید اگر اهل گشت و گذار در اینترنت هستید در زمینه دوره ای که ثبت نام کرده اید کمی تحقیق کنید و مقالات و نمونه های مشابه ای را پیدا کنید تا هم با دست پر در کلاس حضور پیدا کنید و هم اینکه اگر سوالی برای شما پیش آمد در کلاس از استاد بپرسید
فراموش نکنید برای جلسه اول نیم ساعت زودتر تشریف بیاورید که موارد لازم به شما گفته شود و مدارک ثبت نام (یک قطعه عکس 3 در 4 و یک برگ فتوکپی از کارت ملی یا شناسنامه) از شما دریافت شود.

آیا میتوانم مابقی شهریه را چک بدهم ؟

چرا که نه، فقط باید اول چک به نام خودتان و دوم اینکه تاریخ چک تا قبل از پایان آخرین جلسه باشد.

آیا تخفیف میتوانم بگیرم ؟

حتما، ما برای اینکه انگیزه ای برای فعالیت بیشتر کاربران مجید آنلاین در سایت ایجاد کنیم 5% تخفیف برای کاربران فعال انجمن های مجید آنلاینفقط در نظر گرفته ایم، همچنین هنرجویانی که قبلا در دوره های آکادمی مجید آنلاین شرکت کرده اند نیز بدون قید و شرط 5% تخفیف خواهند داشت، دانشجویان و دانش آموزان هم که طبق عرف معمول 5% تخفیف خواهند داشت فقط باید جزو مدارک ثبت نام کپی کارت دانشجویی یا دانش آموزشی را نیز همراه بیاورند.

اخبار آکادمی مجیدآنلاین

معرفی اساتید

معرفی متین نخل احمدی

متین نخل احمدی

طراح و مدرس گرافیک و جلوه های ویژه بصری

نظرات هنرجویان

 • محمد نیکجو (کارگاه آموزش jQuery) :

  آقای علوی زاده، بهترین مدرس وب ایران هستند

 • هاله هفت لنگ (کارگاه تبدیل قالب PSD به XHTML همراه با jQuery) :

  بسیار خوب و مفید بود.

 • س. حق وردی (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  دوره مفید و کاملی بود. با تشکر

 • فتانه شاملو راد (کارگاه آموزش jQuery) :

  دوره ی کارگاه jQuery مثل دیگر دوره هایی که توسط آقای علوی زاده ارائه می شوند، بسیار عالی و کافی بود. میزان اطلاع من از jQuery از 10 به حداقل 80 ارتقاء پیدا کردو به کلیه انتظارات من از کلاس و حتی بیشتر پاسخ داده شد.