دوره های آموزش آنلاین مجید آنلاین چیست ؟


مقدمه

مجید آنلاین با توجه به هدف 10 ساله خود در زمینه آموزش هنرهای دیجیتال و برای ترویج هنرهای دیجیتال در بین تمامی فارسی زبانان (مقیم ایران و یا خارج از ایران) اقدام به برگزاری کلاسهای آنلاین نموده است.
آموزش الکترونیکی یکی از روشهای نوین و تاثیر گذار در زمینه آموزش است که با علم و تکنولوژی امروز دنیا بسیار کاربردی و فراگیر شده است. در این روش آموزش نه تنها کاربر از نظر روانی راحت تر میتواند محتوا را بپذیرد، بلکه در زمان، هزینه و بسیاری از منابع دیگر صرفه جویی می شود.
یکی از حالات آموزش الکترونیک برگزاری دوره های آنلاین همزمان است که در این حالت دانشجو با اطلاعاتی که در اختیار وی قرار می گیرد میتواند به سیستم آموزشی Login شده و در کلاس شرکت کند، در این حالت مانند کلاس حضوری پس از ورود کاربر به سیستم آموزشی امکان مطرح کردن سوال ، مشاهده استاد، تعامل با سایر دانشجویان و ... را بصورت همزمان و زنده خواهد داشت.

دوره های آنلاین مجید آنلاین چیست ؟

مجید آنلاین از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه برگزاری کلاسهای حضوری آغاز نمود، در این حالت هنرجو باید برای شرکت در کلاس به محل مشخص شده مراجعه نماید و در کلاس حضور یابد. این حالت فقط برای ساکنین شهر تهران می باشد(و یا کسانی که امکان حضور در تهران را دارند) و حتی برخی از ساکنین تهران نیز بدلیل بزرگی تهران و دور بودن مسیرشان با محل برگزاری کلاس، امکان حضور در کلاس را ندارند.
از این رو برای اینکه مجید آنلاین بتواند نیازهای کاربران و هنرجویان خود را برطرف کند اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین نموده است. در این حالت بزرگترین مزیتی که وجود دارد صرفه جویی در وقت و هزینه است. هنرجو میتواند از محل کار و یا منزل (یا هرجایی که امکان برقرای ارتباط با اینترنت را دارد) در ساعاتی که کلاس تشکیل می شود وارد کلاس شده و از مطالب کلاس استفاده کند. در این حالت نیازی به ماندن در ترافیک و طی کردن مسافت زیادی در آلودگی هوا یا گرما یا سرما نیست، شما میتوانید حتی با لباس راحتی خود در منزل نشسته و مطالبی که استاد مطرح می کند را فرا گیرید.
اگر در ساعاتی که کلاس برگزار می شود به هر دلیلی نتوانستید در کلاس شرکت کنید جای هیچ نگرانی نیست، زیرا مجید آنلاین برای آموزش آنلاین از نرم افزاری استفاده میکند که تمامی وقایع داخل کلاس در لحظه برگزاری را بصورت تمام و کمال ضبط می کند و شما می توانید در زمانی مناسب که فرصت دارید فیلم کلاس را بصورت آنلاین ببینید.
آکادمی مجید آنلاین برای تدریس دوره های آنلاین خود قالبا از همان اساتیدی بهره می گیرد که در کلاس های حضوری آکادمی مجید آنلاین تدریس می کنند. تمامی اساتید آکادمی مجید آنلاین بصورت عملی در زمینه کاری خود فعالیت دارند و هدف آنها از برگزاری این کلاس ها انتقال تجربیات کاری است که هنرجو بتواند پس از گذراندن دوره شانسی برای ورود به بازار کار داشته باشد.

شرایط شرکت در کلاسهای آنلاین چیست ؟

برای اینکه بتوانید در این روش نوین آموزشی شرکت داشته باشید باید حداقل شرایطی را دارا باشید که در اول داشتن یک سیستم کامپیوتر و دوم داشتن یک اینترنت پرسرعت (ترجیحا ADSL) با سرعت حداقل 128Kbps می باشد.
البته برای اینکه بتوانید در کلاسهای آنلاین شرکت کنید یک سری نرم افزار هم نیاز دارید که برای اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط شرکت در کلاسهای آنلاین مراجعه نمایید.

کلاسی که من می خواهم بصورت آنلاین برگزار نمی شود، چه باید بکنم ؟

هدف آکادمی مجید آنلاین در زمینه کلاسهای آموزشی، برگزاری تمامی دوره های خود بصورت حضوری و آنلاین است. تمامی دوره هایی که هم اکنون در لیست دوره های آموزشی مجید آنلاین وجود دارند و یا اینکه بعدا به دوره های آموزش آکادمی مجید آنلاین اضافه خواهند شد هم بصورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. پس ما این امید را به شما می دهیم که تمامی دوره هایی که هم اکنون در لیست دوره های آموزشی آکادمی مجید آنلاین قرار دارند بصورت آنلاین نیز برگزار خواهند شد، فقط برای انجام اینکار با توجه به محدودیت ها و امکانات فنی مورد نیاز کمی نیاز به زمان داریم اما حتما اینکار انجام خواهد شد.
شما میتوانید برای اینکه جزو نفرات اولی باشید که از برگزاری کلاسهای آنلاین و سایر خبرهای آکادمی مجید آنلاین مطلع شوید، در مشترک بخش اطلاع رسانی مجید آنلاین شوید تا به محض منتشر شدن اطلاعات جدید، شما هم باخبر شوید.

اخبار آکادمی مجیدآنلاین

معرفی اساتید

معرفی شاهو طوفانی

شاهو طوفانی

طراح و برنامه نویس وب

نظرات هنرجویان

 • ابوالفضل کیانی (جلوه های ویژه بصری) :

  آموزش های استاد باقری در افتر افکت و جلوه های بصری بسیار به من کمک کرد تا به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنم.

 • سهیلی (جلوه های ویژه بصری) :

  کلاس های جلوه های ویژه بصری و افتر افکت مجیدآنلاین باعث شد تا بتوانم به صورت حرفه ای فعالیت کنم. ممنونم.

 • سهیلا احمدی (کارگاه طراحی با فریم ورک Bootstrap) :

  محیط بسیار خوب، گرم و سالمی بود. و سطح علمی و رفتار مربی ها بسیار عالیست. ممنونم.

 • آرین صالحی شفا (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  کلاً دوره ی خیلی خوبی بود، و از استاد بسیار بسیار راضی بودم.