دوره های ویژه تعطیلات عید نوروز 92 آکادمی مجید آنلاین

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱
دوره های ویژه تعطیلات عید نوروز 92 آکادمی مجید آنلاین عید نوروز و تعطیلاتی که معمولا برای قشر کارمند و یا محصل وجود دارد معمولا بهترین زمان برای یادگیری مطالب جدید است.
آکادمی مجید آنلاین با تجربه برگزاری کلاس در عید نوروز سال گذشته و برگزاری دوره های فشرده، در تعطیلات عید نوروز امسال هم برای علاقمندانی که در زمان های عادی بدلیل مشغله کاری و یا دور بودن مسافت جهت شرکت در کلاسها در طول روزها و هفته های متعدد، کلاسهای فشرده ویژه عید نوروز 92 را برنامه ریزی کرده است که علاقمندان بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی که همان یادگیری است را داشته باشند.
ساعت ها و تعداد جلسات در نظر گرفته شده برای این دوره ها با نظرسنجی از هنرجویان مجید آنلاین و تجربه های برگزاری دوره های قبلی برنامه ریزی شده است و می تواند بازدهی مناسب داشته باشد.
کلاسهایی که برای عید نوروز 92 شما در نظر گرفته ایم دو کلاس فشرده "تبدیل قالب گرافیکی به یک صفحه وب همراه با jQuery" و "طراحی و برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین" می باشد که توسط موسس وب سایت مجید آنلاین، یعنی مجید علوی زاده برگزار می شود.
برنامه ریزی این دو دوره به شکلی است که افرادی که تمایل داشته باشند در هر دو دوره شرکت کنند (البته ما 10% تخفیف برای کسانی که هر دو دوره را با هم شرکت کنند یا اینکه قبلا در دوره های آکادمی مجید آنلاین شرکت کرده اند در نظر گرفتیم) میتوانند ابتدا در دوره تبدیل قالب گرافیکی به صفحه وب شرکت کرده و تکنیک های تبدیل قالب های PSD به HTML را همراه با کدنویسی jQuery فرا گیرند و پس از آن همان قالبی را که در این دوره تبدیل کرده اند و یا قالب وب مد نظر خود را در دوره طراحی و برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی به کار گیرند و برای فروشگاه واقعی خود استفاده کنند. در دوره طراحی و برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی از زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL استفاده خواهد شد که در ضمن برنامه نویسی و طراحی فروشگاه، زبان برنامه نویسی PHP نیز آموزش داده خواهد شد.
مبنای هر دو کلاس بر پایه کارگاه آموزشی و کاربردی (در اصطلاح Case Study و Project Base) است که نتیجه آن میتواند استفاده واقعی از نرم افزار تهیه شده در پایان کلاس باشد. تمامی کارهای انجام شده و فیلمها و صداهای ضبط شده در کلاس نیز به هنرجو  تحویل داده خواهد شد و هنرجو میتواند در زمان مناسبتری با مرور دوباره فیلم ها، سیستم فروشگاهی طراحی شده در طول کلاس که با کمک هنرجویان انجام شده است را تکمیل تر و برای استفاده های شخصی یا تجاری بکار گیرد.

البته باید این نکته را هم بگوییم که هنرجویان می توانند بصورت مجزا هم در این دوره ها شرکت کنند. اگر شما قبلا طراحی قالب را انجام داده اید یا اصلا تمایلی برای ورود به این حوزه (Design) ندارید می توانید مستقیما در دوره طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت کنید و یا اگر تمایلی برای ورود به حوزه توسعه و برنامه نویسی (Develope) ندارید میتوانید فقط در دوره تبدیل قالب گرافیکی به یک صفحه وب شرکت کنید. بطور کل این دوره ها به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده اند که کاملا مستقل هستند و سر فصل های مجزای خود را دارند، در نتیجه هنرجو میتواند فقط در دوره مورد نظر خود شرکت کند.

دوره های ویژه عید نوروز 1392 که بصورت فشرده برگزار می شوند بعد از تعطیلات رسمی عید نوروز 1392 یعنی از روز دوشنبه 5 فروردین ماه 1392 آغاز خواهند شد. دوره آموزش تبدیل قالب گرافیکی به صفحه وب روز دوشنبه (5 فروردین 1392) و سه شنبه (6 فروردین 1392) از ساعت 10 و نیم صبح تا 4 و نیم بعد از ظهر و کلاس طراحی و برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی هم روزهای چهارشنبه (7 فروردین 1392) ، پنج شنبه (8 فروردین 1392) ، شنبه (10 فروردین 1392) و یک شنبه (11 فروردین 1392) از ساعت 10 و نیم تا 5 و نیم بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

و نکته آخر هم اینکه صبحانه (میان وعده) و نهار هم توسط آکادمی مجید آنلاین تامین و از هنرجویان پذیرایی خواهد شد.

امیدواریم 13 به در امسال شما هم یک فروشگاه اینترنتی که خودتان در طراحی و برنامه نویسی آن سهیم بوده اید، داشته باشید :-)

اخبار آکادمی مجیدآنلاین

معرفی اساتید

معرفی متین نخل احمدی

متین نخل احمدی

طراح و مدرس گرافیک و جلوه های ویژه بصری

نظرات هنرجویان

 • بهزاد حسین پور (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  دوره های مفید با یک استاد مفید!

 • محمد مهدی کلامی (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  این کلاس اولین دوره ای بود که در زمینه طراحی سایت شرکت کردم، لذا سطح کلاس و برخورد استاد بسیار برایم مهم بود که بسیار عالی برآورده شد و من را برای ادامه این رشته و گذاشتن وقت بیشتر در این مباحث بسیار ترغیب کرد. از استاد دوره جناب آقای علوی زاده سپاسگذارم.

 • س. حق وردی (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  دوره مفید و کاملی بود. با تشکر

 • سهیلا احمدی (کارگاه طراحی با فریم ورک Bootstrap) :

  محیط بسیار خوب، گرم و سالمی بود. و سطح علمی و رفتار مربی ها بسیار عالیست. ممنونم.