کارگاه آموزش جلوه های ویژه بصری حرفه ای در قالب پروژه

کارگاه آموزش جلوه های ویژه بصری حرفه ای در قالب پروژهموضوع کارگاه:

در این کارگاه 3 روزه که در قالب پروژه عملی برگزار خواهد شد، موارد حرفه ای نرم افزار هایی چون افترافکت و تری دی مکس ، نوک ، سینت آیز ، مویشن کپچر و ... در قالب پروژه عملی سینمایی آموزش داده خواهد شد. یکی از موضوعات مهم این کارگاه جانمایی مدلهای سه بعدی و بهره گیری از تکنیک های Composite و همچنین مباحث Post Production در کارهای سینمایی و تیزرهای حرفه ای می باشد. برخی از فیلمهایی که به عنوان پروژه در نظر گرفته خواهد شد و بر روی آنها کار خواهد شد فیلم سینمای هیچ کجا هیچ کس ، فرشتگان قصاب و ... همچنین فیلم کوتاه رویای سخت (روبات) است که جلوه های ویژه بصری آن زیر نظر استاد این دوره انجام شده است.

نمونه کار استاد :

مشاهده نمونه کارهای بهروز باقری در سایت Vimeo


توجه:

- هنرجویان قبلی آکادمی مجیدآنلاین از تخفیف 10% در این دوره برخوردار خواهند بود.
- پذیرایی میان وعده و ناهار بر عهده ی آکادمی مجیدآنلاین می‌باشد.


مخاطبین دوره :

این کارگاه برای علاقه مندان به صنعت ویدئو و فیلم و همچنین دانشجویان گرافیک ، هنر و سینما ، هنرمندان سه بعدی و دو بعدی و تمامی افرادی که قبلا با مفاهیم فیلم سازی و جلوه های ویژه بصری آشنایی دارند و تمایل دارند کارهای سینمایی انجام دهند و یا اینکه پروژه های خود را با رنگ و لعاب بیشتری تولید کنند و همچنین افرادی که میخواهند مدلهای سه بعدی را در فیلم ها استفاده کنند و آنها را با تکنیک های Composite تلفیق نمایند، مناسب است.

پیش نیاز :

آشنایی با سرفصل های ارائه شده و یا گذراندن کارگاه آموزشی جلوه های ویژه بصری در قالب پروژه و یا با دنیای افتر افکت آشنا شوید و همچنین دارا بودن ذوق هنری و علاقه و پشتکار

مباحث اصلی دوره :

مباحث این دوره بر اساس پروژه های انجام شده ( پلان ها و سکانس های مربوطه ) تدریس می شود . که براساس نیاز آن پلان خاص ، تکنیک های مختلف و کاربردی توسط نرم افزارهای مورد نیاز ، ارائه شده و هنرجو نیز با آن پروژه و پلان ها به صورت مستقیم تمرین می کند

پروژه :

در این کارگاه، آموزش در قالب پروژه واقعی که قبلا توسط استاد این دوره برای فیلم های سینمایی و تیزرهای تبلیغاتی انجام شده است، خواهد بود که تصاویر برخی از پلان های آنرا در زیر مشاهده می کنید. (تمامی این تکنیک ها در این دوره آموزش داده خواهد شد)

کد دوره : MO0305

اخبار آکادمی مجیدآنلاین

معرفی اساتید

معرفی سیامک مختاری

سیامک مختاری

طراح و توسه دهنده ی نرم افزارهای تحت وب

نظرات هنرجویان

 • حامد اسلامی (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  سطح علمی و برخورد استاد فراتر از آنچه تصور می کردم، بود. واقعاً دوره ی پربار و لذت بخشی بود. قطعاً در دوره های بعدی هم شرکت خواهم کرد.

 • سمانه نظری (آموزش PHP در قالب پروژه) :

  این دوره از کلاس ها اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار من قرار داد و استاد علوی زاده با تسلط بسیار بالایی این دوره را تدریس کردند.

 • هاله هفت لنگ (کارگاه تبدیل قالب PSD به XHTML همراه با jQuery) :

  بسیار خوب و مفید بود.

 • مجید امینی (HTML و CSS را از پایه یاد بگیرید) :

  همه چیز مطلوب بود! با تشکر